Job offers

Web Designer / Graphic Designer

The Coders Sp. z o.o.

  • Wrocław

Web Designer w naszej firmie realizuje zapotrzebowania na nowe strony internetowe oraz opiekuje się designem aktualnych stron internetowych nanosząc nieustannie zmiany.

Obowiązki:

  • Redesignowanie ston internetowych portalu społecznościowego (RWD i AWD)
  • Projektowanie nowych stron internetowych od podstaw (RWD i AWD)
  • Projektowanie landing page’y (RWD i AWD)
  • Przygotowywanie specyfikacji Front-End'owych do zmian / rozwiązań
  • Nadzorowanie wprowadzanych zmian (współpraca z działem IT)
  • Testowanie wprowadzonych zmian

Wymagania:

  • Przesłanie / pokazanie Portfolio jest warunkiem koniecznym
  • Gotowość do pracy stałej w pełnym wymiarze godzin (nie ma możliwości pracy zdalnej)
  • Doskonała znajomość Photoshopa i Illustratora
  • Podstawowa znajomość HTML / CSS
  • Umiejętność pracy na Gridzie
  • Znajomość zagadnień UX oraz ich praktycznego zastosowania
  • Zmysł estetyczny, artystyczny oraz kreatywność
  • Sumienność, zaangażowanie i bezkonfliktowość
  • Umiejętność pracy w teamie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • Wszelkie umiejętności związane z wykonywaniem fotomanipulacji graficznych
  • Umiejętności wykorzystywania tabletu do projektowania / rysowania
  • Wszelkie umiejętności związane z tworzeniem animacji
  • Zdolność do tworzenia własnych koncepcji i pomysłów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność przełączania się między różnymi projektami
  • Doświadczenie pracy w agencji reklamowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miła i przyjazna atmosfera
  • Elastyczne godziny pracy
  • Umowę o pracę lub umowę B2B
  • Stabilną, interesującą i rozwijającą pracę
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze
  • Biuro zlokalizowane jest niedaleko od centrum Wrocławia
  • Bogaty pakiet socjalny (dostępny również dla B2B): prywatna opieka medyczna, game room, dobrze wyposażone biuro i sprzęt do pracy