Job offers

C++ Engineer

The Coders Sp. z o.o.

  • Wrocław

Rola programisty C ++ polega na rozwijaniu i utrzymywaniu podstawowych komponentów ekosystemu oprogramowania krypto walutowego. Jest to okazja do pracy w nowym projekcie krypto walut.

Obowiązki:

  • Wnieś swój udział w procesie projektowania i rozwoju nowych funkcji krypto waluty
  • Przeprojektuj i popraw jakość istniejącego już kodu
  • Naprawiaj błędy i utrzymuj bazę danych
  • Bierz czynny udział w testowaniu i wdrażaniu nowych wersji produktu.
  • Stwórz nowe rozwiązania dla naszych użytkowników z całego świata

Minimalne kwalifikacje:

  • Pasja do krypto walut lub chęć do nauki rynku.
  • 3 lata doświadczenia w pracy jako programista C ++
  • Znajomość zasad projektowania obiektowego
  • Doświadczenie w projektach typu open-source
  • Wiedza i doświadczenie w technologiach blockchain
  • Doświadczenie z użyciem systemu kontroli wersji ( Git).

Pożądane kwalifikacje:

  • Studia z  informatyki lub z pokrewnej dziedziny (np. fizyka, matematyka)
  • Doświadczenie w  tworzenia analizatorów i interpreterów
  • Pyton
  • Qt

Oferujemy:

  • Każdy rodzaj umowy, który Cię interesuje
  • Stabilną, interesującą i rozwojową prace
  • Wygodne miejsce pracy w nowoczesnym biurze
  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, sala gier, dobrze wyposażone biuro i dobry sprzęt do pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy nad ciekawymi projektami o międzynarodowym zasięgu
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Praca w biurze zlokalizowanym w centrum Wrocławia (Możesz pracować zdalnie od czasu do czasu)
  • Elastyczne godziny pracy